Kitaplarım İçin Daha Güzel Raflar Bulamazdım!Kitaplarım ve ben..Sizde benim gibi kitaplarınızı sergilemekten hoşlanıyorsanız,aşağıdaki kitaplıklara bir bakın .Hem dekoratif hem de çok şıklar!

Durgun alanlara biraz hareket getiriyor...Dalga kitaplık,ayrıca yatağınızın 2 ucunda da komodin olarak kullanabiliyorsunuz.Toz kaplı alm.4 farklı metalik tonda üretiliyor.


The Upside Down Kitaplık
Adrien De Melo tasarımı olan bu kitaplığın en büyük özelliği şeffaflık,aradığını kolay bulabilme.
                                                                            
                                       


Tasarımcı Alicia Bastion sadece evinde sesiz bir alan oluşturma düşüncesi ile yola çıkmış ,bu kitaplığı tasarlarken.Bu tasarımı sadece modüler bir kitaplık değil aynı zamanda bölücü ya da kitap okuma alanı olarak da  kullanabilirsiniz.
                                                                              


Nautilus Bookshelf

 Harika bir çalışma olmuş...Çocukların özgürce kitap okuyup,onları dağıtabileceği bir alan!


Metamorfoz Kitaplık
Şili doğumlu sanatçı ,tasarımcı Sebestian Errazuriz'e ait olan bu kitaplık,sarmaşıklarla kaplı bahçeyi temsil ediyormuş!Huş ağaç ve kontraplak raflardan oluşmuş.Fiyatı 75000 dolar.

Kaydırma Kitaplık

Tasarımcıları (Xin-HungLin,Pei-Yi Chiu,Chia Ring Shu,Wung Bing Lin)Çok basit bir sistemle istediğiniz kadar kitabı saklayabiliyorsunuz.
Dream Bookshelf
Düşünce bulutu şeklindeki bu kitaplığın tasarımcısı Dripta Roy.Fiberglas ve ahşap yapılı şık,sofistike aynı zamanda eğlenceli ve sevimli.Çok Güzel...

Kaykay Raf

Basmakalıp çocuk odalarından sıkılanlara göre ...Çok sevimli...Tasarımcısı Ufuk Sezgin ,toz kaplı paslanmaz çelikten üretilmiş ,kırmızı ,siyah ve beyaz rengi mevcut.

Yüz Raf
Tasarımcısı Alexi Mccarthy çim adama benzeyen bir kitaplık tasarlamış!

İşte bayıldığım tasarımlardan biri,hem İstiflenebilme  depo özelliği,hem oturp kahve içebileceğiniz bir sistem hem de kitaplık olarak kullanabileceğiniz sistemi içinde barındıran bu tasarım bir harika!Meşe ve siyah mdf den oluşuyor.

Haydi kahveler...

Şimdi de kitaplık...

Target Books Raf

Gelelim favori kitaplığıma ;tasarımcısı Mebrure Oral.Okuma ve okunacak etiketleri ile kitaplarınız çok daha düzenli ...

Çok basit bir sistemden yola çıkılarak tasarlanmış bu kitaplık bir Türk tasarımcının elinden çıkmasıyla da beni çok mutlu etti.

trendhunter.com

2 yorum

  1. tasarımlar harika,paylaşımın için teşekkürler...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Her şey siz sevgili tasarım meraklıları için...:)

      Sil